Acasă Economie A fost semnat contractul pentru modernizarea și extinderea sistemului de alimentare cu...

A fost semnat contractul pentru modernizarea și extinderea sistemului de alimentare cu apă în zona Snagov-Ghermănești-Tâncăbești