Acasă Economie A fost semnat contractul pentru modernizarea și extinderea sistemului de alimentare cu... EconomieInfo LocalSocial A fost semnat contractul pentru modernizarea și extinderea sistemului de alimentare cu apă în zona Snagov-Ghermănești-Tâncăbești De către Viitorul Ilfovean - 28 mai 2026 FacebookXPinterestWhatsApp Partajează asta: Partajează pe Facebook(Se deschide într-o fereastră nouă) Facebook Partajează pe X(Se deschide într-o fereastră nouă) X Partajează prin WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă) WhatsApp